Dinocasts.com

View CartHome Page View Catalog Sell a Product Current Page Contacts

English   Assemblage   Contacts   FAQ   .   NewsLetter Summer 2011   Chinese   Croatian   
Danish   Dutch   French   German   Greek   Italian   Latvian   Norwegian   
Polish   Portuguese   Spanish   Purchasing info   Staff   

DINOCASTS.COM

Pasaules dinozauru kolekcija

 

Dinocasts.com nodarbojas ar visa veida dinozauru atveidojumu un repliku veidošanu. (http://www.dinocasts.com/prod_catalog.asp). Dinocasts.com, jūs varat pirkt, pārdot vai iznomāt dinozauru atlējumus par viszemākajām tirgus cenām. Ja jūs atradīsiet lētāku piedāvājumu, lūdzam pastāstīt mums!

 

Mūsu tiešsaistes katalogā ir pieejami visu veidu fosiliju atlējumi un replikas sākot ar jūras rāpuļiem (pleziozauri, ihtiozauri, mozazauri), Kainozoja perioda zīdītājiem, krokodiliem, abiniekiem, zivīm un haizivīm (http://www.dinocasts.com/prod_catalog4.asp) un beidzot ar cilvēku un pērtiķu kārtas dzīvniekiem (http://www.dinocasts.com/prod_catalog5.asp).

 

Atveidojumi un replikas ir pieejami gan plāksnes veidā, gan kā brīvi stāvoši skeleti vai dabīga izskata modeļi (http://www.dinocasts.com/prod_catalog2.asp). Vairumam mūsu piedāvāto fosilo skeletu ir iespējams iegādāties arī atsevišķu ķermeņa daļu, piemēram, galvaskausa atveidojumus. No retiem eksemplāriem līdz unikālām sugām – to visu Jūs varat iegādāties Dinocasts.com, un, ja Jūs neredzat to mūsu katalogā, mēs varam Jums to atrast!

 

Mēs cenšamies iekļaut piedāvājumā jaunākos un visdaudzveidīgākos produktus. Neatkarīgi no tā vai Jūs esat valsts iestāde vai privāts uzņēmums, Dinocasts.com Jūs varat arī pārdot savus atlējumus vai replikas, jaunas vai lietotas.

 

Muzeju ekspozīciju vajadzībām mēs piedāvājam arī tādus pakalpojumus kā skeletu pozīcijas maiņu, oriģinālo muzeja fosiliju repliku un veidņu izgatavošanu, kā arī pagaidu ekspozīciju uzstādīšanu.(http://www.dinocasts.com/prod_catalog3.asp).

 

Dinocasts.com nepārdod oriģinālas fosilijas. Mēs uzskatām, ka atlējumi un replikas palīdz aizsargāt un veicināt zināšanas par dinozauriem, un paleontoloģiju kopumā.

 

Pērciet atlējumus, nevis oriģinālus!

 

Home Catalog Sell with us About Us Request Site map

Don't buy or sell original fossils. Trade replicas, not originals!

Discover Solutions Consulting